Danışmanlık / Seminer

Endüstri 4.0 konusunda işletmenizde yapılabilecekleri sizlerle birlikte belirliyor, bu yolculukta sizinle birlikte ilerlemeyi istiyoruz. İşletmenizi inceleyerek iyileştirmeye açık alanları tespit ediyor, maliyeti düşük ve katkısı yüksek olan iyileştirmelerle dijitalleşmenizi başlatıyoruz.

Konu ile ilgili uzmanlığımız için; TC. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğinde gerçekleştirilen Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika programına katıldık, tamamladık.

Endüstri 4.0 yada dijitalleşme tercih edilebilecek bir durum değildir, bir mecburiyettir. Ne kadar erken başlarsanız o kadar tecrübe, birikim elde eder geleceğe hazır olursunuz.

Lojistik, üretim süreçleri, müşteri ilişkileri, pazarlama, bakım onarım, yönetim yada farklı alanlarda dijitalleşme fırsatlarını arayıp bir an evvel başlamanız gerektiğini unutmayınız.

Avrupa, Asya ülkeleri çok ilerlediler maalesef ülke olarak biz daha işin farkındalığındayız. Çok büyük bütçeler harcamadan da bu konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Sürecin uzun olduğunu, zaman gerektiğini ve özümsenmesi gerektiğini unutmayın.

Hem ülkemize hem KOBİ’lerimize katkı sağlamayı amaç edinen bizler, bu konuda en azından bir başlangıç yapmanızı şiddetle öneririz.

Bilgilenme için bizi arayınız. İşletmenizde bir seminer düzenleyelim. Size genel çerçeveyi anlatalım. İşletmenizi dolaşıp yapılabilecekler ile ilgili adımları belirleyelim.