DigiService / DigiTrace

Aile, servis ve kreş arasındaki iletişim sürecine destek sağlar.

Öğrenci servisi ve kreşin, öğrenciyi teslim etme ve teslim alma bilgileri aileye uygulamalar aracılığıyla iletilir. 3 uygulama entegre çalışır. Üçlü kontrol mekanizması ile güvenlik sağlanır.

Ailenin, öğrencinin teslim edilip teslim alındığı bilgisini görmesi sağlanır. Hem servis hem anaokulu uygulama aracılığıyla teslim bilgisini aileye iletir.

Annelerin servis beklemelerini azaltır. Servis yaklaştığında aile sesli uyarı alır. Ayrıca tahmini mesafeyi ekrandan görür.

Genel Tanım : 
digiTrace uygulaması hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan bir IoT uygulamasıdır. Hayatı kolaylaştırmasının yanında zaman tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Kreş ve anaokulu servislerinde, meydana gelen beklemelerinizi kesinlikle azaltır, önler. 

Sistem Çalışması :
Servis şöförü akıllı telefonunda kurulu olan digiService uygulmasından gönderilen sinyal, yolcu telefonlarındaki digiTrace uygulaması tarafından alınır. Servis ile yolcu arasındaki mesafe, bu sinyallere göre ölçülür, yolcu telefonu ekranında gösterilir. Yolcu istediği mesafelerdeki alarmları seçerek servisin yaklaştığını sesli ve görsel uyarı olarak alır. Uyarıyı alan yolcu, tam zamanında istenilen buluşma noktasında olur. Öğrenci beklemelerinizi kesinlikle azaltır.

keywords : Diji Servis mobil uygulaması, anaokulu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aet.digiservicetrace

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aet.digiserviceapp