IoT

OEM Endüstriyel ürünlere IoT özelliği kazandırılmasına yönelik ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Ürünlerin internete bağlanabilmesi, uzaktan izlenebilmesi, teknik destek ve servis hizmeti verilebilmesi standart özellik haline gelmektedir. Geleceği yakalamak isteyen markalara özel altyapı ve platform tasarımlarımız olacak. Bu kapsamda kullanılabilcek endüstriyel bir IoT kartı tasarlıyoruz. İhtiyaca göre esnek olarak programlanabilecek olan kart, çoğu endüstriyel üründe kullanılabilecek.

platform

Ürünlerinize akıllı hale getirmeye ilk adımı birlikte atalım. Ürünlerinize wifi / bluetooth bağlantı özelliği katın. Müşterilerinize ürünlerinizi daha rahat kontrol etme ve izleme imkanı tanıyın. Ürettiğiniz makineye ve isteklerinize göre tasarladığımız elektronik kartı makinenize montaj ediyoruz. Makine ile ilgili istediğiniz dijital ve analog değerleri mobil uygulama üzerinden yada bilgisayar üzerinden izleme ve kontrol etme imkanı elde ediyorsunuz. Yapı tamamıyla esnek. İhtiyaç ve isteklere göre şekillendirilebilir.

iot
 1. Makine çalıştı / durdu bilgisi
 2. Makine üzerindeki sensörlerin bilgileri
 3. Sıcaklık, basınç yada seviye bilgisi
 4. Çalışma süresi
 5. Üretim miktarı
 6. Oluşan alarmlar
 7. 4-20 mA / 1-5 V / 0-10 V analog girişler
 8. Pt100 / thermocouple sıcaklık okuma kanalları
 9. Dijital giriş / çıkışlar
 10. Röle çıkışları

ve benzeri görmek istediğiniz her ne varsa uygulama üzerinden gösterilebilir. Ürünlerinize kullanım kolaylığı katar, rekabet avantajı sağlarsınız.

Ürünlerinize uzaktan bağlanarak arızaları tespit edip teknik servis verecek duruma gelebilirsiniz.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler için Dijisan Mühendislik olarak bize ulaşın;

 • Ürünlerinize özel IoT kart tasarımı
 • Mobil uygulama tasarımı
 • 7/24 Teknik destek