İzmir Endüstriyel Robot

Dünyadaki son endüstriyel gelişmelerin amacı hız, esneklik ve rekabet avantajı sağlamak üzerinedir. Bu hedefe ulşmada en çok kullanılacak endüstriyel ekipmanlar ise robotlar olacaktır. İzmir endüstriyel robot uygulamaları ile, üretim hatlarınızda hız ve esneklik kazandırıyoruz. Endüstri 40 ile birlikte endüstriyel robot kullanımı mecburen yaygınlaşacak. Bu bir tercih değil yapılması gereken bir zorunluluk. İzmir’de oluşan endüstriyel gelişim son yıllarda yaygınlaşması robot yatırımlarının ilerlemesine ve gelişmesine neden olmuştur. İzmir endüstriyel robot satış ve entegrasyon konusunda destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Endüstriyel robot “üç veya daha fazla programlanabilir ekseni olan, otomatik kontrollü, programlanabilir, çok amaçlı, bir yerde sabit duran veya tekerlekleri olan endüstriyel uygulamalarda kullanılan manipülatör” şeklinde tanımlanmaktadır.

Programlanabilir olup kendi başına iş yapabilme yeteneği günümüze kadar endüstriyel robotların imalat, kesme, taşıma, montaj gibi birçok işi yapmasını sağlamıştır. Sanayide yapılan üretimler hızlanmış, işçilik maliyetleri düşmüş ve üretim miktarları kat be kat artmıştır. İnsan hatalarının önemli olduğu, insan hayatını tehlikeye sokan, dikkat ve
hassasiyet gerektiren işlerde tutarlı, tekrarlı, yüksek başarımlı sonuçlar elde edilebilir.

UYGUN MALİYET / SÜRDÜRÜLEBİLİR TASARIM

Japon Nachi robot ürünleri ile sürdürülebilir tasarımları birlikte yapalım.

İzmir Endüstriyel Robot
İzmir Endüstriyel Robot

Farklı ağırlık ve mesafelerde uygun maliyetli ürünler ve entegrasyon ile süreçlerinizi güvenilir hale getirin. Ücretsiz bilgi ve keşif için arayınız.

Robot uygulamaları

Taşıma

Montaj

Ürün alma bırakma

Paletleme

Paketleme

Kaynak

Üretimde verimliliği, kaliteyi ve sürdürülebilirliği artırmanın yolu sistemi otonomlaştırmak, hatalardan artındırmaktan geçmektedir. İzmir endüstriyel robot konusunda hızla ilerleyecek, bir iveme kazancaktır. Bu alanda Dijisan Mühendislik olarak yerimizi aldık.

Entegrasyon

Eğitim

Kurulum sonrası teknik destek

Bakım/servis