Fabrika Otomasyon

Fabrika otomasyon konusunda hizmet veren firmamız ideal çözümler ile kalıcı projeler gerçekleştirmektedir. Özellikle duruş maliyetleri yüksek olan fabrika otomasyon uygulamalarında tasarımın ve detaylı çalışmanın önemi fazladır. Fabrika otomasyonu konusundaki tecrübelerimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

UYGUN MALİYET KALICI ÇÖZÜM

MUTLAKA GÖRÜŞ ALINIZ

fabrika otomasyon

Mühendislik Projelerinizi doğru mühendislik hesapları ve tasarımları ile gerçekleştirin. Projelendirme, satın alma ve saha uygulaması ile anahtar teslim hizmet. Projelendirme Tasarım P&ID, hook-up, wiring diagrams, panel design Uygulama (commissioning) Devreye alma (start-up) Yazılım (DCS, scada, plc, hmi) Teknik destek / Servis 7/24 Online izleme. Kimyasal proses ve enstrümantasyon sistemleri hakkında 14 yıllık tecrübe ve birikim sahibi ekibimiz ile projeleriniz güvenli ellerde. Yeni sistem tasarımları ve mevcut sistemlerin modernizasyonu konusunda her zaman destek olmaya, işbirliği yapmaya hazırız.

PLC, HMI programlama, Scada tasarım ve otomasyon pano tasarım hizmetleri vermekteyiz. Arıza bakım onarım konusunda kesin çözümler önerilerimizle verimlilik oluşturmaktayız.

Ayrıca ülkemizdeki dijital dönüşüm çalışmalarında yer almayı amaçlıyoruz. Bu konudaki ilk adımın; sanayicilerimizin, hizmet üreticilerimizin konu ile ilgili bilgi düzeylerinin, farkındalıklarının artırılması ve yatırım stratejilerini dijital geleceğe uygun almalarını sağlamaktır diye düşünüyoruz. Sanayi tecrübemizi gelecek projeksiyonlarımız ile paydaşlarımızın hizmetine sunmayı hedeflemekteyiz.

İsteyen olursa alternatif olarak ikinci el malzeme ile uygun maliyetlere otomasyon projeleri gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınızı karşılayacak malzemeler ile bu ekonomik dar boğaz döneminde üretiminize devam edebilirsiniz.

Fabrika Otomasyon

  • Fabrika revizyonları
  • Pano modernizasyonuları
  • Eski panoların PLC ile dönüştürülmesi
  • Makina panoların bakım onarımları
  • Makinelara IoT özelliği kazandırılması
  • Verimlilik ve esneklik oluşturan projeler
  • Akıllı makine tasarımları
  • Yeşil enerjili yalın tasarımları
  • Danışmanlık

Kimya, kağıt, un, yem, çimento, petrol, rafineri vb. sektörlerindeki ihtiyaçlarınızda güvenilir ve sağlam çözümlerimiz için bize ulaşınız.

Bilgi ve görüş almak için lütfen bizi arayınız.

email : bilgi@dijisan.com.tr

Partnerler

link