İzmir IoT Sistemleri

Nesnelerin interneti izlemek yada kontrol etmek istediğiniz makineniz, ekipmanınız yada herhangi bir proses değerinin anlık olarak görülmesini sağlayan sistemlerdir. İzmir IoT sistemleri alanında yeniliklere açık bir sanayi profiline sahip. Dijisan olarak işletmelerdeki verimlilik artırıcı noktaların tespit edilmesinde katkı sağlamayı hedeflemektedir. Ege Bölgesi ve İzmir IoT sistemleri ile ilgili her türlü hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

IoT Sistemleri, birbirleri ile alakalı cihazların, makinaların ve nesnelerin gerçek zamanlı birbirlerine veri ilettiği, verilerin depolandığı, analiz edildiği, işletmeler ve yöneticiler için faydalı bilgilerin üretildiği teknolojik alyapıdır. Iot Sistemleri sayesinde ekipmanlar akıllı hale gelir, kendileri ile ilgili yararlı bilgileri kullanılmak üzere yayarlar.

Makine IOT

Ürünlerinize akıllı hale getirmeye ilk adımı birlikte atalım. Ürünlerinize wifi / bluetooth bağlantı özelliği katın. Müşterilerinize ürünlerinizi daha rahat kontrol etme ve izleme imkanı tanıyın. Ürettiğiniz makineye ve isteklerinize göre tasarladığımız elektronik kartı makinenize montaj ediyoruz. Makine ile ilgili istediğiniz dijital ve analog değerleri mobil uygulama üzerinden yada bilgisayar üzerinden izleme ve kontrol etme imkanı elde ediyorsunuz. Yapı tamamıyla esnek. İhtiyaç ve isteklere göre şekillendirilebilir. Otomasyon projelerimizin alt yapısını IoT sistemlere uygun gerçekleştirmekteyiz.

  1. Makine çalıştı / durdu bilgisi
  2. Makine üzerindeki sensörlerin bilgileri
  3. Sıcaklık, basınç yada seviye bilgisi
  4. Çalışma süresi
  5. Üretim miktarı
  6. Oluşan alarmlar
  7. 4-20 mA / 1-5 V / 0-10 V analog girişler
  8. Pt100 / thermocouple sıcaklık okuma kanalları
  9. Dijital giriş / çıkışlar
  10. Röle çıkışları

İzmir IoT sistmleri konusunda hizmette sınır yok. Makine ve fabrika otomasyonu (scada) alanında tüm ihtiyaçlarını için mutlaka görüş almanızı rica ederiz.