İzmir Endüstriyel Yazılım

Endüstri 4.0 uygulamalarının artması ile endüstriyel yazılım alanındaki ihtiyaçlar da hızla artmış ve artacaktır. İzmir bölgesinden faaliyet gösteren Dijisan İzmir Endüstriyel yazılım ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Üretim süreçlerinin ve makinelerin daha çok dijitalleştiği günümüzde uygun maliyetli ve güvenilir endüstriyel yazılım uygulamları ile hizmet vermekteyiz. Derin sanayitecrübemizi günümüz teknolojileri ile birleştirerek endüstriyel yazılım konusundaki ihtiyaçlara İzmir ve çevresinden başlamak üzere tüm Türkiye’de ve dünyada hizmet vermekteyiz.

Makinanız Özel Bilgisayar / PLC / HMI Yazılımlar

Tasarımlarımızı uzun vadeli ve sürdürülebilir bakış açımız ile gerçekleştirmekteyiz. Pratik ve kullanılabilir çzöümler ile uzun vadeli kazanç elde etmenizi ve yatırımınızın getirisinizi hızlıca geri kazanmanızı sağlıyoruz. İzmir Endüstriyel yazılım konusunda lider olmayı hedefleyen firmamız çalışmalarına bu bakış açısıyla devam etmektedir.

İşletmenizde, makinelerinizde yaşadığınız kontol hatalarına, kontrol eksikliklerine de doğru çzöüm öneri ile kökten çözüm üretiyoruz. Çoğu zaman doğru ekipman ve yöntem seçilmesi hem verimliilik oluşturur hem de uzun vadeli çalışma sağlar.

Makina Yazılımı
Scada

Üretim izleme

Özel scada, makine yazılımları

Enerji tüketimi ve kalite izlenmesi yazılımları

IoT uygulamaları

Uzaktan izleme ve kontrol yazılımları

Linux/Windows tabanlı yazılım tasarımı

Web tabanlı endüstriyel yazılım tasarımı

Endüstriyel bilgisayar PC yazılımı

PLC yazılımı

DCS yazılımı

Scada yazılımı

PID kontrol uygulamaları / tuning

Endüstriyel yazılım konusundaki ihtiyaçlarınız için bizden de mutlaka görüş isteyiniz. Farklı fikirler ile sisteminizi daha ideal duruma getireceğinizden emin olabilirsiniz.

PID tuning

Endüstriyel Yazılım faydaları

  • Geliştirilmiş PLC arayüzleri aracılığıyla ve DCS sistemleri ile fabrikanızda bulunan tüm makinaların verilerini izleyebilir ve kendi veri havuzunuzu oluşturabilirsiniz. Oluşturulan veri havuzu yardımı ile işletmenizin işleyişi ve sorunlarına getirilen çözümler daha pratik bir hâl alır.
  • Detaylar ile vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Makinaların kapasiteleri bazında yaptığı üretim miktarlarının karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Herhangi bir kaçak söz konusuysa bunların tespitini gerçekleştirebilir ve personel hatalarını saptayabilirsiniz. Önlemlerinizi alabilir ve olası zararların önüne geçersiniz.
  • Online sistemler, fabrikanızın takibini İnternete erişebildiğiniz her yerden yapabilmenizi sağlar. Sorunu bulunduğunuz yerden hızlıca çözebilir ve olası zararların önüne geçebilirsiniz.
  • Endüstriyel yazılımlar, makinalarınızın sisteminde yer alan PLC ve DCS sistemleri gibi otomasyon sistemleri ile entegre çalışır. Böylece, kolay bir şekilde veri havuzu oluşturabilir ve istediğiniz bilgileri çekebilirsiniz. 
  • Anlık raporlar alabilir ve tek ekrandan özet raporlar görebilirsiniz.
  • Oldukça yönetilebilir yazılım sistemleri, raporları karşılaştırırken size kolaylık sağlar. 
  • Maliyetlerinizde, gözünüzden kaçan artışları saptayabilir ve düşürebilirsiniz. İşgücü kaybı ve aksayan durumlara dair çözümleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.