Menemen Otomasyon

Menemen bölgesinde otomasyon alanında çalışan firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. Gelişen makine otomasyonu sektöründe yer almayı birincil hedefler arasına alan Dijisan, sürdürülebilir ve uzun vadeli proje amacıyla paydaşlara destek sunmaktadır. Menemen otomasyon ekosisteminde farklı ve kalıcı çözümler ile ayrışmak istemekteyiz. Sektör gelişimini yakından takip ediyor paydaşlarımıza fayda sağlamayı hedefliyoruz. İzmir bölgesinin yeni sanayi merkezinde, Menemen’de otomasyon konusunda yer edinmeyi amaçlıyoruz.

Otomasyon

Uygun maliyetli ürünler ile kalıcı mühenddislik ve projelendirme ile iş ortaklarımızın kısa sürede kazançlı olmalarını sağlamak istiyoruz.

Dijisan Otomasyon Mühendislik olarak benimsediğimiz ilkelerimiz ile farklı alanlarda güvenilir ve uzun vadeli iş ortağınız olarak Aliağa Otomayon projelerine talibiz.

Menemen Otomansyon Hizmetleri

  • Makine revizyonları
  • Pano modernizasyonları
  • Eski panoların PLC ile dönüştürülmesi
  • Makine panoların bakım onarımları
  • Makinelere IoT özelliği kazandırılması
  • Verimlilik ve esneklik oluşturan projeler
  • Akıllı makine tasarımları
  • Yeşil enerjili yalın tasarımları
  • Danışmanlık
Şalt Malzeme
şalt

Her türlü makine, tesis için elektrik otomasyon sistemlerinin projelendirme, malzeme tedarik,  pano imalatları, montaj, kablolama ve yazılımlarının  yapılarak devreye alınması konusunda hizmet vermekteyiz.

Mühendislik Projelerinizi doğru mühendislik hesapları ve tasarımları ile gerçekleştirin. Projelendirme, satın alma ve saha uygulaması ile anahtar teslim hizmet. Projelendirme Tasarım P&ID, hook-up, wiring diagrams, panel design Uygulama (commissioning) Devreye alma (start-up) Yazılım (DCS, scada, plc, hmi) Teknik destek / Servis 7/24 Online izleme. Kimyasal proses ve enstrümantasyon sistemleri hakkında 14 yıllık tecrübe ve birikim sahibi ekibimiz ile projeleriniz güvenli ellerde. Yeni sistem tasarımları ve mevcut sistemlerin modernizasyonu konusunda her zaman destek olmaya, işbirliği yapmaya hazırız.

Menemen Otomasyon Yazılım ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

Kimya, kağıt, un, yem, çimento, petrol, rafineri vb. sektörlerindeki ihtiyaçlarınızda güvenilir ve sağlam çözümlerimiz için Çiğli Otomasyon ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız

İş Ortakları:

Siemens, Beckhoff gibi markalarla çalışıyoruz.